architektura
architektura
ludzie
ludzie
wydarzenia
wydarzenia

sesja i fotografia wizerunkowa

To, jak postrzegają Cię inni ludzie, w dużym stopniu opiera się na tym, jak ty sam chciałbyś być odbierany. Twój wizerunek mówi wszystko o Tobie, jest Twoją wizytówką, warto więc budować go w odpowiedni sposób, tak aby wzbudzał respekt, szacunek, zaufanie, świadczył o twoim profesjonalizmie.

Niezależnie od tego, czy chciałbyś podkreślić swoje kompetencje i doświadczenie, czy zaprezentować jako osoba z dystansem i poczuciem humoru, sesja wizerunkowa może pomóc Ci osiągnąć ten cel. Pozwól, aby obiektyw aparatu wydobył jeszcze więcej atutów ukazując nie tylko Twoje oblicze biznesowe.

Fotografia wizerunkowa ma jeden podstawowy cel – przedstawić ukazaną na zdjęciach osobę z jak najlepszej strony. Można tego dokonać dobierając odpowiednią scenerię, eksperymentując z różnymi ujęciami, wszystko zależy tu od kreatywnej wizji osoby, która przeprowadzać będzie sesję. Większość ludzi identyfikuje się jako wzrokowcy, dla których wizualne bodźce mają największe znaczenie. Warto wykorzystać ten fakt w procesie kreowania swojego image’u.