szczegóły oferty

Polska Agencja Fotografów FORUM proponuje Państwu szeroki wachlarz usług fotograficznych. Naszym celem jest satysfakcja klienta, a standardem profesjonalne podejście do każdego zleconego projektu. Współpraca z najlepszymi polskimi fotografami umożliwia nam wykonanie niemal każdego zdjęcia. Potrafimy patrzeć niekonwencjonalnie, zaskakiwać, a wydobycie ukrytych atutów to nasza specjalność. Z nami można zobaczyć o wiele więcej!


Oferujemy Państwu przeprowadzenie sesji zdjęciowej. Miejsce jej realizacji ustalamy indywidualnie z klientem. Najczęściej jest to Państwa biurowe entourage bądź specjalnie na cel sesji zaaranżowane przez nas studio w Państwa firmie. Innym rozwiązaniem może być przestrzeń profesjonalnego studia jak i każde inne, dowolnie wybrane przez Państwa miejsce. W czasie sesji zapewniamy opiekę wizażystki, a na życzenie klienta zapewniamy także usługi stylistki.

Zajmujemy się również pełną obsługą fotograficzną różnorodnych wydarzeń firmowych. Realizujemy dokumentację zdjęciową konferencji, targów, akcji sponsoringowych, bankietów - czyli wszystko to, co dzięki wyjątkowym chwilom i emocjom chcieliby Państwo uwiecznić dla siebie bądź przeznaczyć do szerszej promocji. Pracujemy głównie na terenie Polski, ale na potrzeby Państwa wykonamy zlecenie w dowolnym miejscu na świecie. Gwarantujemy przy tym wyjątkową sprawność działania – wykorzystujemy technologię pozwalającą na rozsyłanie newsletterów linkujących do zdjęć w wysokiej rozdzielczości trzymanych na naszych serwerach. Listy te możemy rozesłać do wszystkich wskazanych przez Państwa odbiorców. Takie rozwiązanie pozwala na udostępnienie materiału zdjęciowego z możliwością pobrania go na lokalny komputer bez konieczności tworzenia kopii i rozsyłania ich w sposób konwencjonalny. Niemniej jednak, jeśli preferują Państwo tradycyjny sposób przekazania zdjęć - płyta CD/DVD - równie szybko możemy je dla Państwa przygotować.

Specjalizujemy się także w zdjęciach architektury. Fotografujemy wszelkiego rodzaju obiekty, wnętrza, dokumentujemy przebieg inwestycji, a dodatkowo mamy możliwość zaoferować Państwu wykonanie zdjęć z lotu ptaka. Tego typu fotografia wykonywana jest z samolotu, wysięgnika lub bezzałogowego helikoptera wyposażonego w aparat fotograficzny. Ta ostatnia metoda umożliwia uchwycenie wyjątkowej perspektywy dzięki osiągnięciu wysokości niedostępnej przy wykorzystaniu innego sprzętu. To również doskonały sposób na utrwalenie wydarzeń rozgrywających się na większym obszarze.

Z przyjemnością podejmiemy się również pomocy w aranżacji wystroju biura dostarczając Państwu niepowtarzalnych fotografii zrealizowanych na specjalne zamówienie bądź wybranych z naszego bogatego archiwum - liczącego już ponad 13 mln zdjęć.


Wycenę poszczególnych fotografii, sesji i usług przygotowujemy na bieżąco po wcześniejszym ustaleniu istotnych szczegółów. Wszystkie wykonane przez nas zdjęcia zostają – w razie potrzeby - poddane obróbce cyfrowej i przekazane Państwu na nośniku elektronicznym (płyty CD/DVD), w dowolnym formacie np. JPG, TIFF, RAW, we wcześniej ustalonej rozdzielczości. Jednocześnie nabywają Państwo prawa do ich rozpowszechniania na wszelkich polach eksploatacji, bez ograniczeń czasowych i terytorialnych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

e-mail Jacek Gruszecki mobile +48 602738617

Wiadomość otrzyma

Twoje imię i nazwisko

Adres e-mail

Temat

Treść